Podporujeme

Naše firma darovala několik stovek litrů vysoce kvalitního desinfekčního prostředku VAETOL Hasičskému záchrannému sboru Moravskoslezského kraje. Chceme tak přispět k prevenci šíření nemoci Covid-19.
Poděkování: Centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava - Čtyřlístek děkuje společnosti VAE CONTROLS za finanční dar určený pro účastníky XXI. ročníku Vánočního turnaje ve stolním tenisu pro sportovce s mentálním postižením.
Poděkování: Českomoravská reklamní agentura Kompakt, spol.s.r.o. děkuje za spolupráci při realizaci projektu "Sociální automobil" Renault Master, určený pro Slezskou diakonii - Duhový dům v Ostravě, který byl předán dne 6.9.2016 za účasti představitelů vedení firem, které se finančně podílely na tomto projektu, tedy i firmy VAE CONTROLS.
Při příležitosti XX. ročníku mezinárodního semináře "Nové metody a postupy při provozování ČOV" pořádaného společností VHOS, a.s. v Moravské Třebové obdržela naše společnost Pamětní list. Spolu s hodnotným darem jej převzal od ředitele VHOS, a.s. Ing. Jana Šimona ředitel VAE CONTROLS, s.r.o. Ing. Milan Lindovský. Společnost VAE CONTROLS, s.r.o. je již od prvního ročníku generálním sponzorem a odborným přispěvatelem tohoto semináře a vysoce si váží tohoto ocenění a dlouhodobého partnetrství se společností VHOS, a.s.
Podpořili jsme tradiční Vánoční turnaj 'Memoriál Václava Benedíka' ve stolním tenisu sportovců s mentálním postižením, který pořádá Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvkovou organizace, letos v termínu 6. 12. 2014.
Poděkování: Českomoravská reklamní agentura Kompakt, spol.s.r.o. děkuje za spolupráci při realizaci projektu "Sociální automobil" Renault Master, určený pro Asociaci Trigon, který byl předán dne 30.10.2014 za účasti představitelů vedení firem, které se finančně podílely na tomto projektu, tedy i firmy VAE CONTROLS.
Drobnými sponzorskými dárečky jsme podořili akci: Orlovská pirueta (krasobruslařský závod Českého poháru), která se konala v neděli 1.12.2013 na zimním stadionu v Orlové-Lutyni. Závod v krasobruslení v rámci ISU SH. http://www.youtube.com/watch?v=UBOWCbfAqd0 
Podpořili jsme zakoupení sociálního svozového automobilu pro mentálně postiženou mládež pro Čtyřlístek - Centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava.
Dlouhodobě sponzorujeme Základní školu pro sluchově postižené v Ostravě-Porubě. V rámci sponzoringu jsme se zúčastnili Mikulášské besídky, na kterou přijel i Jarek Nohavica, který nám zazpíval spolu se skupinou neslyšících dětí Tichá hudba.  
Každoročně pořádáme pro zaměstnance VAE CONTROLS Group a jejich děti speciální mikulášské představení v ostravském Divadle loutek s následnou návštěvou Mikuláše s jeho družinou.
«« První « Předchozí [ 1 / 2 ] Další » Poslední »»
Loading